Star

Dušo filtrai OnRain

„OnRain“, tai paprastai ir be jokių papildomų įrankių įtvirtinami dušo filtrai, neutralizuojantys chloro likučius, šalinantys nuosėdas, rūdis ir vandenyje tirpius sunkiuosius metalus. Jie ne tik sumažina žalingų elementų kiekį, bet yra praturtinti vitaminu C, kuris veikia odą kaip antioksidantas, medumi ir propoliu (bičių pikis) bei pasirinktais aromaterapijos kvapais!

Su „OnRain“ dušo filtrais vanduo bus ne tik švaresnis, bet ir puoselėjantis jūsų odą. Kodėl nepasilepinus SPA procedūromis namuose!?

dušo filtrai

„OnRain“ dušo filtrai tai:

Švarus vanduo – sveikesnė oda.

Vanduo be nuosėdų, priemaišų ir ištirpusių metalų yra švaresnis ir minkštesnis, o tai reiškia draugiškesnis jūsų odai. Oda mažiau sausės, geriau pasisavins kitas naudojamas priemones.
„OnRain“ dušo filtrai sulaiko didžiąją dalį nešvarumų tad jūsų oda ir plaukais pasirūpins tyresnis vanduo.

Aromaterapijos nauda, kuria galite džiaugtis kasdien.

Atsipalaidavimas ir teigiamos emocijos. Kvapas yra vienas penkių žmogaus jutimo elementų, kuriuos galite pasitelkti teigiamai nuteikti savo kūną ir mintis. Moksliškai įrodyta, kad aromaterapija ir malonūs kvapai teigiamai veikia žmonių emocinę būseną, tinkamai parinkti aromatai padeda atsipalaiduoti arba nusiteikti energingai.

„OnRain“ dušo filtrą galite pasirinkti rožių, vyšnių, levandų, frezijų, pušų, citrinų, braškių, mangų, persikų, akacijų, pudros kvapų. Kiekvienas filtras su skirtingu kvapu nuteiks jus skirtingai aromaterapinei patirčiai.

Vitamino C pasisavinimas per odą.

Įvairiomis mokslinėmis studijomis įrodyta, kad vanduo, praturtinimas vitaminu C, skatina kolageno ir elastano gamybą, o taip pat, vitaminas C pasisavinamas ir per odą! „OnRain“ dušo filtruose yra net 70,000mg vitamino C. Tai reiškia, jog kastart maudantis duše jūsų kūnas ir oda gaus vitamino C terapijos seansą. Kaip paprasta!

Mikroelementai ir mineralai prisotinantys per „OnRain“ dušo filtrą tekantį vandenį teigiamai veikia odą ir plaukus, minkština, drėkina, ramina, atitolina senėjimą ir palieka odą spindinčią ir sveiką. Taip pat veikia raminančiai ir atpalaiduojančiai.

„OnRain“ dušo filtrą paprasta prijungti!

Filtro dizainas labai universalus, tad tik visiems populiariausiems dušo maišytuvams. Neprireiks jokių papildomų priemonių, prisuksite jums patogioje pozicijoje, lengvai galėsite keisti. Todėl galite nelaukti kol pasibaigs vienas filtras – galite naudoti juos pakeisdami.

Dušo filtrą rekomenduojama keisti kas du mėnesius, ar sunaudojus 7200 litrų vandens. Optimaliausia temperatūra: 4℃ ~ 55℃.

 

Kaip prisijungti dušo filtrą?

Tvirtinimas prie dušo galvutės

Tvirtinimas prie vandens maišytuvo

Star